Haberler


15 Mayıs 2019

Özen Kompresör Konmak Fuarı’na Katıldı

Özen Kompresör, 10-13 Mayıs tarihlerinde Konya Ticaret Odası-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen Konmak Fuarı’na katıldı. Saç işleme ve lazer kesim sektöründe havalı kesim yaparak maliyet avantajı sağlayan ürünlerinin yanı sıra invertörlü kompresörlerini tanıttı.
12 Nisan 2019

Özen Kompresör, Türkiye’de uluslararası standartta sonik nozul debimetre ile ölçüm yapan ilk firma

Rekabette söz sahibi olmak ve yurt dışında çok daha fazla ülkede aktif rol almak hedefiyle, ölçümlemeye ve ürünlerimizi uluslararası standartlara uygunluğunu belgelemeye özen gösteriyoruz.
22 Mart 2019

Özen Kompresör, sektörde ölçüm standartlarının belirlenmesine öncülük ediyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TSE ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Makina İmalatçıları Birliği (MİB) öncülüğünde 12 Şubat tarihinde Özen Kompresör fabrikasını ziyaret ederek, sonik nozul ile debi ölçümünü yerinde incelediler.
9 Mart 2019

Özen Kompresör Konya’da İş Ortakları ile Buluştu

Özen Kompresör 7 Mart tarihinde Konya Organize Sanayi Bölgesi Toplantı Salonu’nda iş ortakları ile bir araya geldi. “Basınçlı Hava Sistemlerinde Kayıp, Kaçaklar ve Verimlilik” başlıklı toplantıda, üretimde enerji verimliliği sağlamanın önemi, kayıp ve kaçakların nasıl önleneceği ve doğru ürün seçimi konuları ele alındı.